strona główna | Moto Guzzi Club Poland | email

 NOWOŚCI
MODELE
AKCESORIA
UBRANIA
CENNIK
UŻYWANE
DEALERZY
HISTORIA
GALERIA
KONTAKT 


 

Zgodnie z wcześniejszymi zapowiedziami 24 kwietnia, mimo chłodnego poranka, spod siedziby importera Moto Guzzi wyruszyła grupa śmiałków na 12 motocyklach, otwierając tym samym cykl wycieczek "Buon Giorno Guzzi".
Pierwsza z cyklu, pod roboczym tytułem "Buon Giorno Birra" wiodła do browaru. Za cel wyjazdu obraliśmy Warkę, a raczej browar o tej samej nazwie. Niestety w trasie dwóch kolegów musiało się odłączyć od grupy i w 10 motocykli zajechaliśmy pod budynek Centrum Konferencyjnego przy wareckim browarze. Zwiedzanie trwające ponad godzinę zostawiło trwały ślad w naszej psychice - widok tysięcy skrzynek na piwo, nieprzebranych ilości puszek sunących po taśmach oglądany "o suchym pysku" jest w stanie złamać nawet najtwardszych. Na szczęście w koszty zwiedzania ujęty był upominek w postaci pamiątkowej szklanki oraz degustacja. Ponieważ kierujący pojazdami mechanicznymi powinni pozostawać w stanie trzeźwości, zostaliśmy zamiast poczęstunku obdarowani piwem w puszkach, aby już po odstawieniu motocykli, wspominając wycieczkę można było delektować się smakiem wareckiego piwa.
Powrót z przerwą na ciacho i kawkę na ryneczku w Czersku, był bardzo przyjemny dzięki nagrzanemu wiosennym słoneczkiem powietrzu, które nie miało w sobie nic z porannego chłodu. Na następną wycieczkę zaprosimy już niebawem.

Mruk


      powrót na górę strony
 
Copyright Polmotor 2003-2008
design by Magda