strona główna | Moto Guzzi Club Poland | email

 NOWOŚCI
MODELE
AKCESORIA
UBRANIA
CENNIK
UŻYWANE
DEALERZY
HISTORIA
GALERIA
KONTAKT 


 

W pierwszą słoneczna sobotę maja która , o zgrozo !, wypadła dopiero 22- go maja spod warszawskiego salonu Moto Guzzi wyruszyła wycieczka z cyklu Buongiorno Guzzi. Cykl ten zainicjowany w kwietniu ma propagować uprawianie turystyki motocyklowej wśród naszych klientów, a motocyklistom jeżdżącym innymi markami dać możliwość zapoznania się z tą jakże wspaniałą marką i ludźmi którzy ją kochają.
Druga z naszych wypraw wiodła do Liw-a a raczej do mieszczącego się tam zamku i muzeum. Po zwiedzaniu muzeum w którym wyróżniającym się wśród eksponatów była flaszka zatrutego wina ?, udaliśmy się do pobliskiego Węgrowa gdzie tuż przy rynku mieści się cukierenka serwująca przepyszne lody i ciastka. Ponieważ zdecydowana większość zadecydowała o powrocie, inną dłuższą trasą, tak też zrobiliśmy. Piękna widokowo trasa wiodła przez Łochów, następnie powrót trasą biegnacą przez Stanisławów i Sulejówek do Warszawy.
Ponieważ frekwencja tak jak i pierwszym razem, była całkowicie zadowalająca ustaliliśmy od razu termin trzeciej edycji którą planujemy na 10 lipca. Postanowiliśmy również wydłużyć trasę i zaplanować ją jako wyjazd dwudniowy. Szczegóły już wkrótce.

      powrót na górę strony
 
Copyright Polmotor 2003-2008
design by Magda